MARKAMIZ

Hotiç

Hayat bu;

her adımda birlikteyiz.

Hayat bu;

kar da yağar, şimşek de çakar sabredersen bahar da gelir, çiçek de açar.

Hayat bu;

Sana dört mevsimi bir arada sunar.

Hayat bu;

‘’Keşke’’ler ile yaşanmayacak kadar kısa.

Hayat bu;

‘’iyi ki’’ler ile yaşa.

 

İyi ki varsınız... Sevgimiz karşılıklı.

HOTİC
ÜRETİM VE TASARIMA DAYALI BAŞARI HİKAYESİ


HOTİÇ, 1938 yılında Salih Hotiç tarafından kuruldu.

80 yıllık köklü geçmişi ile farklı yaşam tarzlarına uygun, özgün tasarım, toplam kaliteli ve marka kimliği ile öne çıkan lider ayakkabı ve aksesuar markasıdır.

Hotiç ürünlerinde gerçek deri ve doğal malzemeler kullanarak konfor ve kalitenin güvencesine sunmaktadır.

Geniş koleksiyon yapısı ile tasarım ve üretimlerinin tamamı Türkiye’de yapılmaktadır. 

Üretim teknolojisini, el işçiliğinin kalitesiyle birleştirerek bağlılık yaratan ve klasikleşen Hotiç Çizgisi’ni yaratmıştır.

Yaratıcı ve güncel, müşteri ve teknoloji odaklı Hotiç, sezon trendlerini özgün tasarımlarla buluşturarak, cazip fiyatlarla popüler alışveriş lokasyonlarında üst kalite servis ilkeleriyle müşterilerine kaliteli hizmet sunma politikasını yürütmektedir.

Hotiç
TARİHÇE
Hotiç
Hotiç

Hotiç

MARKA

Farklı yaşam tarzlarına uygun özgün tasarımı,  kalitesi ve marka kimliği ile öne çıkan seçkin bir ayakkabı ve aksesuar markası olan Hotiç, hakiki deri ve doğal malzemeler kullanarak size konfor ve kalite güvencesi sunuyor.


Hotiç


KALİTE VE YARATICILIK
Hotiç, yaratıcı süreci merkezine alarak ve ortak bir metodoloji kullanarak sistematik bir araştırma kültürünü doğurdu
Yaratıcılık, her işlemin başlangıç noktasıdır. Hotiç her sezon geniş tasarımcı kadrosuyla birlikte kusursuz teknolojisini, el işçiliğinin kalitesiyle birleştirerek bağlılık yaratan ve klasikleşen “Hotiç Çizgisi”ni devam ettirmektedir.

Türkiye moda perakende sektörünün önde gelen markası olan Hotic, kendi koleksiyonlarıyla Türkiye’de sınıfının en iyisi olarak kabul ediliyor. Yaratıcılığa verdiği değerle sektördeki liderliğini sürdürüyor.

Hotiç
Dünyadaki moda başkentlerine ve öne çıkan fuarlara ziyaretler ve global trend analizlerinin  araştırmalarını yapan dinamik bir ekip ruhuna sahip Hotic, dünya trendlerini koleksiyonuyla buluşturmaktadır.

 

Sektörde lider konumunu geniş koleksiyonu ile koruyan Hotiç , sezon koleksiyon yapısını fast fashion dinamikleri üzerine inşa edip başarılı bir şekilde uygulamaktadır. Bu sayede ürün çeşitliliğini sezon sonuna kadar üst seviyede tutmaktadır.

TASARIM


Hotiç, güçlü tasarımcı kadrosu ile ayakkabı ve aksesuar trendlerini yurt içi ve yurtdışındaki fuar kaynaklarından takip ederek koleksiyonlarını oluşturmaktadır.

Hotiç


ÜRETİM

Hotiç ürünleri, Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde olmak üzere, işçiliğin, kalitenin ve güvenilirliğin gerekli standartını sağlamak için dikkatli ve özenli bir şekilde üretilmektedir.

Üretim sürecinin her aşaması yakından ve doğrudan izlenir.

Ham maddelerin satın alınması ve satın alınmasından prototiplerin imalatına dönüştürülmesine ve şirket içi ve dışarıdan üretilen ürünlerin planlanması ve koordinasyonuna kadar tüm süreçler stratejik ve müşteri odaklı olarak yönetilmektedir.

Hotiç
Hotiç


RAW MATERYAL

Hotiç ürünleri teknik ve stil özelliklerine uygun olarak deri ve diğer materyallerle birlikte üretim sürecine hazırlanır.

Malzemeler, tüm Hotic koleksiyonundaki ürünlerinin içerdiği özgün ruhu vurgulamaktadır.

Hammaddeler, üretime başlamadan önce kalite kontrol ekipleri ve mühendisler tarafından sıkı bir şekilde kontrol edilmektedir.