DOLANDIRICILIĞI BİLDİR

 Dolandırıcılık Bildirimi ve Önleme Rehberi

 

Dikkatli olun hotic.com.tr ‘yi taklit edenler var!

‘Hotiç’ logosunu, görsellerini veya diğer fikri mülkiyet haklarımızı kullanan bir dolandırıcılık girişimi, şüpheli bir sosyal medya hesabı, web sitesi, uygulama veya benzeri bir durumla karşılaştınız mı?

 

Dolandırıcılığı Anlama

 

E-posta Dolandırıcılığı:

hotic.com.tr'den gelen e-postaların resmi e-posta adresimizle musteri.hizmetleri@hotic.com.tr / onlinemusteri.hizmetleri@hotic.com.tr  uyumlu olduğundan emin olun.

Emin değilseniz, https://www.hotic.com.tr/ adresindeki iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak e-postanın doğrulanmış olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Sosyal Medya Dolandırıcılığı:

Hotiç’in resmi sosyal medya hesapları instagram @hoticturkiye , facebook @hotictr ‘dir. Şüphelendiğiniz durumlarda hesapların doğruluğunu kontrol edin. 

Sahte Yarışmalar ve Çekilişler:

Hotic.com.tr üzerinden yaptığınız alışverişlerle bağlantılı olmayan hiçbir yarışmaya, çekilişe veya programa katılmanız için sizden asla ödeme talep edilmemektedir.

Dolandırıcılığı Bildirme:

Şüpheli bir dolandırıcılık faaliyetiyle karşılaşırsanız lütfen bize bildirin. Bildiriminize, web sitesine ait URL'yi ve e-posta dolandırıcılığı durumunda orijinal e-postayı eklemeyi unutmayın.

Dolandırıcılık Mağduruysanız:

Dolandırıcılığın mağduru olduğunuzdan şüpheleniyorsanız, durumu derhal polis yetkililerine bildirmenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Destek ve Yardım:

Size yardımcı olmak ve yönlendirmek için buradayız! Herhangi bir sorunuz veya endişeniz için lütfen https://www.hotic.com.tr/ adresindeki iletişim bilgilerimizden Hotiç Müşteri Hizmetleri ekibimizle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Unutmayın:

hotic.com.tr üzerinden gerçekleşmeyen hiçbir yarışmaya, çekilişe veya programa katılmanız talep edilmemektedir.

Bir şeyin doğru olduğundan emin değilseniz, bize her zaman sorabilirsiniz.


hotic.com.tr ile Güvenli Alışverişin Keyfini Çıkarın!