İnsan Kaynakları

Hotiç İnsan Kaynakları Yönetimimiz; başarının temelinde gücün “İnsan” olduğu bilincinde, girişimcilik ve yenilikçilik ruhunu, değişime açıklık, insana saygı, verimlilik ve dinamik organizasyon yapısıyla korur ve geliştirir. Amacımız Etkinlik, Verimlilik ve Motivasyon’dur.

Kariyer

Şirketimizin hedefleri doğrultusunda yetkin ve nitelikli iş gücünü istihdam ettirmek İnsan Kaynakları Departmanın en önemli görevidir. Enerjik, çalışkan, iletişimi güçlü, gelişime açık, tutkulu ve yaratıcı yetenekleri bulmak, değer vermek, geliştirmek ve yetkinliklerine bağlı konumlandırmak temel prensiplerimizdendir.

İnsan Kaynakları ekibi tarafından adaylarımızın CV leri titizlikle incelenir, yetkinlik bazlı mülakatlar ve kişilik envanterleri ile süreç devam eder.
Perakende sektöründe lider ayakkabı markası olan Hotiç ekibine katılmak isteyen tüm adaylarımız aşağıdaki linklere tıklayarak başvuru yapabilirler.

Secretcv.com: Burayı tıklayınız. 


Eğitim

Hotiç Akademi Stratejileri, hedefleri, teknolojik değişim, yetkinlikleri, performans, kariyer, yetenek havuzu, müşteri beklentileri, yeni ürünleri ve işin içeriğindeki değişiklere yönelik çalışanların ihtiyaç duydukları eğitim konularını belirler, yıllık eğitim planı hazırlar. Eğitim ve gelişim programı sürecimiz, analiz, tasarım, geliştirme, uygulama, ölçme ve değerlendirmeden oluşur.

Lütfen bekleyiniz...