GÜÇLÜ HOTİÇ KADINI
BU SEZON 90’LARA DÖNECEK

Sezonun trendlerini koleksiyonlarında başarıyla sergileyen Hotiç, ihtişam ve konforu bir arada sunan
Sonbahar-Kış koleksiyonunu moda severlerin beğenisine sunuyor.


Sonbahar-Kış sezonuna renkli ve güçlü tasarımlarıyla imzasını atacak olan Hotiç, geçmişin çizgilerini modern ve genç bir tarz ile harmanlayarak günümüz kadınlarının hem şık hem de stil sahibi olma arzusuna cevap veriyor. Vazgeçilmez vintage rüzgarını, modern çizgisiyle birleştiren Hotiç, bu sezon şık ayakkabı ve casual ayakkabı arasındaki kalın duvarları yıkmaya devam ediyor.
Güncelliğini her dönem koruyan ekose, bu sezon düğüm, çizgi trok ve taş detaylarıyla zenginleştirilerek, Hotiç kadınının mevsim geçişine eşlik edecek.
Geçmişin izlerine sıkça rastlayacağımız Sonbahar-Kış sezonunda, kısa topuklu ayakkabılar birbirinden farklı deri gruplarıyla ön planda olacak. Sezona renk katacak olan Hotiç’in eşsiz koleksiyonunda kırmızı ve yeşilin yanı sıra, sarı, vazgeçilmez siyah, beyazlar yer alacak.

Özellikle beyaz, bu sezon hiç olmadığı kadar güçlü bir tavırla karşımıza çıkıyor. Geçtiğimiz sezonlarda sadece sneakerlarda görmeye alıştığımız beyaz rüya, bu sezon loafer ve beyaz bot gibi modellerle mevsime giriş yapıp, chelsea botlar, bootieler ve kar botlarında da Hotiç kadınının iddialı duruşuna ayak uyduracak.