İade ve Değişiklik

www.hotic.com.tr ’den  yapılan alışverişlerde İade/değişiklik işlemi için, kullanılmamış durumdaki ürünü, orijinal ambalajı ve faturanın aslı ile birlikte, aşağıdaki adımları izleyerek bize göndermeniz gerekmektedir. 

-Ürün değişim ve ya İadelerde ürünlerin kesinlikle kullanılmamış olup orijinal kutusunda ve faturası ile kabul edilerek; Kullanılmış ürünlerde kesinlikle iade ve ya değişim işlemi yapılmayacaktır. 

-İade işlemi durum bilgisini HESABIM-SİPARİŞLERİM bölümünden Sipariş durum kısmından takip edebilirsiniz. (İade için gönderdiğiniz ürün elimize ulaştığında Sipariş durumu: Kargoya verildi bölümü işleme alındığından 'iade işleme alındı' olarak göreceksinizdir. Kartınıza İade işlemi gerçekleştiğinde, Sipariş durumu: Kargoya verildi bölümü, 'İade' olarak görünecektir.) 

İade için; 

www.hotic.com.tr ’den  yapılan alışverişlerde İade işlemi için, ürünü teslim aldıktan sonraki 30 gün içinde, iade edebilirsiniz. 

- iade işlemi, ürün bizim elimize ulaştıktan sonra en geç 2 iş günü içerisinde gerçekleştirilerek, sonra ki 3 iş günü içerisinde ödeme yönteminize göre kartınıza iade işlemi gerçekleştirilecektir. İadelerde; iadenin kredi kartınıza yansıma süresi 6-10 iş günüdür. Havale ile yapılan nakit ödemelerde iade işleminin gerçekleştirilebilmesi için Banka hesap numarası, şube kodu ve IBAN numaranızı tarafımıza mail yolu ile bildirmeniz gerekmektedir. Nakit iadeler en geç 3 iş günü içerisinde hesabınıza yatırılacaktır. 

- Bu aşamadan sonra,  faturanın üzerinde alan sipariş numaranızı Sipariş No yazılı olan bölüme mutlaka belirterek, “iade/değişim formunu eksiksiz doldurduktan sonra, ürünü orijinal ambalajı ve faturanın aslı ile birlikte aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz. 

Hotiç ayakkabı A.Ş Akçaburgaz Mah.Mercedes Cad. 1584.Sok. No:29 Esenyurt Herhangi bir sebeple 30 gün içinde iade etmek istediğiniz ürünlerin kargo ücreti bizim tarafımızdan ödenecektir. Ürünü bize ulaştırmak için  Yurtiçi kargo ile333553919 koduyla karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Yurtiçi kargo dışındaki kargo şirketleri ile yapılan gönderiler ne yazık ki kabul edilememektedir. Gönderi yapmak için 444 99 99 numaralı telefondan Yurtiçi kargo ile iletişime geçebilirsiniz. 

- İade ürünler elimize ulaştıktan sonra en kısa sürede, siparişiniz iptal edilecek ve ödediğiniz tutar, yapılan ödeme şekline göre, kredi kartınıza veya hesabınıza iade edilecektir. Kredi kartına iade işlemlerinde, bankanızdan kaynaklanan nedenlerle bedelin kredi kartınıza yansıması 10 günü aşabilmektedir. 

Ürün değişimi için; 

- Sitemizden aldığınız ve kullanılmamış durumdaki ürünler için 30 gün içinde değişim yapılabilmektedir. 

- Bu aşamadan sonra, Aldığınız ürün ile birlikte faturanızın üzerinde ki iade / değişim formunu eksiksiz doldurarak ve değişim talebinizin ne olduğunu belirterek  aşağıda yazılı olan adrese göndermenizi rica ederiz. Değişim taleplerinizde ürün stokumuz da olmadığı taktirde tedarik süreci olarak 10 iş günü içerisinde; Tedarik edilemediği taktirde iade işlemi gerçekleştirilecek olup…Cumartesi, Pazar ve resmi tatil günlerine denk gelen siparişleriniz ise, takip eden ilk iş gününde işleme alınacak ve en geç 10 iş günü içinde kargoya verilecek veya iade işlemi Yapılacaktır. 

Hotiç ayakkabı A.Ş Akçaburgaz Mah.Mercedes Cad. 1584.Sok. No:29 Esenyurt

- Ürün değişim işlemlerinde kargo ücreti 30 gün içinde, HOTİÇ tarafından karşılanmaktadır. Ürünü bize ulaştırmak için Yurtiçi kargoya, karşı ödemeli olarak 333553919 hesap koduyla teslim etmeniz gerekmektedir. Yurtiçi kargo dışındaki kargo şirketleri ile yapılan gönderiler ne yazık ki kabul edilememektedir. Gönderi yapmak için 444 99 99 numaralı telefondan Yurtiçi kargo ile iletişime geçebilirsiniz. 

- Değişim ürünü elimize ulaştıktan sonra, yeni ürününüz hazırlanarak en kısa sürede kargoya verilecektir.

-Değişim işlemi durum bilgisini HESABIM-SİPARİŞLERİM bölümünden Sipariş durum kısmından takip edebilirsiniz. (Değişim için gönderdiğiniz ürün elimize ulaştığında Sipariş durumu: Kargoya verildi bölümü işleme alındığından 'Değişim işleme alındı' olarak, değişim işlemi gerçekleştiğinde 'Değişim' olarak göreceksinizdir.) 

Hediye Değişimi

www.hotic.com.tr ’den  hediye gelen bir ürünü, hediye değişim kartının üzerinde belirtilen tarihten itibaren 30 gün içinde değiştirebilirsiniz. Bunun için onlinemusteri.hizmetleri@hotic.com.tr adresine e-mail atarak veya 0850 2884482’den bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz. Mağazalarımızdan satın aldığınız ürünlerle ilgili soru ve taleplerinizi musteri.hizmetleri@hotic.com.tr mail adresinden bize iletebilirsiniz.

- Sipariş iptallerinizi yalnızca ürün kargoya teslim edilmeden önce  0850 2884482 telefondan bizleri arayarak gerçekleştirebilirsiniz. Mail yolu ile yapacağınız bilgilendirmeler doğrultusunda iptal işlemi gerçekleştirilmeyecektir.

*ALICI’nın özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünlerde iade/değişim/cayma hakkı kullanılamaz.

Lütfen bekleyiniz...