Alışveriş ve Sipariş

Alışveriş ve Sipariş

www.hotic.com.tr’de alışveriş yaparken, ilginizi çeken kategorileri tıklayarak ürünleri inceleyebileceğiniz gibi, ürün arama bölümüne aradığınız ürünün türünü veya kodunu yazarak direkt  ilgili ürüne de ulaşabilirsiniz.

Satın almak istediğiniz ürünün rengini ve numarasını seçtikten sonra, “SEPETE EKLE”ye tıklamanız yeterlidir. Böylece ürün sepetinize eklenecektir. Alışverişe kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Sepetinize eklediğiniz ürünleri görmek veya satın almak için, sepetim linkine tıklayarak, orada belirtilen adımları takip etmeniz yeterlidir.

Sepetim sayfasından, sepetinize eklediğiniz ürünlerde değişiklik yapabilir, ürün çıkarabilir ve/veya ürün miktarlarını değiştirebilirsiniz. Sitedeki tüm ürün fiyatları ve tutarlara KDV dahildir.

Satın aldığınız ürünlerin hediye paketi yapılmış olarak teslim edilmesini isterseniz, sepetim ekranında “hediye paketi” kutucuğunu işaretlemeniz yeterli olacaktır. Dilerseniz kutucuğun altındaki alana hediye mesajı da ekleyebilirsiniz.

Siparişinizi tamamladığınızda verdiğiniz sipariş,  hesabım sayfasındaki siparişlerim bölümüne eklenecektir. Bu bölümden istediğiniz zaman siparişinizin durumunu takip edebilirsiniz.

Sipariş esnasında herhangi bir problem yaşamanız durumunda 0850 2884482 no’lu telefondan veya onlinemusteri.hizmetleri@hotic.com.tr e-mail adresinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. Mağazalarımızdan satın aldığınız ürünlerle ilgili soru ve taleplerinizi musteri.hizmetleri@hotic.com.tr mail adresinden bize iletebilrsiniz.


- Sipariş iptallerinizi yanlızca ürün kargoya teslim edilmeden önce  0850 2884482 telefondan bizleri arayarak gerçekleştirebilirsiniz.

-ALICI’nın özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünlerde iade/değişim/cayma hakkı kullanılamaz.


Diğer satış kanalları :

Aşağıdaki internet siteleri haricinde başka bir yer de satışımız yoktur.

*1V1Y

*Markafoni

*Zizigo
Lütfen bekleyiniz...